![](https://static.wixstatic.com/media/3562b5_24d3f38302814f2ba2646ffa38bd3340~mv2.jpg/v1/fill/w_138,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3562b5_24d3f38302814f2ba2646ffa38bd3340~mv2.jpg)
Кайгородова Галина Миколаївна
![Image-empty-state.png](https://static.wixstatic.com/media/71e9c3_2c038d4e220143c7875b28098d3b87b6~mv2.jpg/v1/fill/w_315,h_315,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Image-empty-state.jpg)
Заслужений працівник культури України.
Художній керівник Київського хореографічного коледжу.
1983 р. з відзнакою закінчила Київський інститут культури ім. О. Є. Корнійчука (сучасний Київський національний інститут культури та мистецтв). У 2004 р. закінчила Київський педагогічний університет ім. Б. Грінченка.
1985 р. разом зі своїм чоловіком Дмитром Кайгородовим заснувала культурний центр «Кияночка».
«Кияночка» — це багатоступенева система хореографічної освіти, у структуру якої входять: школа-дитячий садок, Школа мистецтв, Хореографічна Гімназія «Кияночка», Київський хореографічний коледж, позашкільне відділення, а також театр «Молодий балет Києва».
Творчим колективом КЦ «Кияночка» виховано більше 30-ти Лауреатів міжнародних конкурсів класичного танцю. У активі нагороди — Гран-Прі, золоті, срібні, бронзові медалі, кубки, грамоти.
За вагомий внесок у виховання молодого покоління Галина Кайгородова була нагороджена медаллю А. С. Макаренка (1991 р.).
З 1998 року – Заслужений працівник культури України.
За видатні досягнення перед суспільством та вагомий особистий внесок у створення гідного міжнародного іміджу України Галина Кайгородова була нагороджена Орденською Відзнакою — «Суспільне Визнання» (2004 р.).
За багаторічну і плідну роботу в справі виховання учнівської та студентської молоді, вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва та значні успіхи у формуванні духовності, моральної, художньо-естетичної культури молодих громадян України — нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти України (2001 р.).
2005 р. – Нагороджена знаком «Відмінник освіти України»
2015 р. нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.